Василевський, Флері, Грубауер Висунутий за Везіну

Василевський, Флері, Грубауер Висунутий за Везіну

Ми офіційно вступили в сезон нагород. 

З перекладом календаря на червень, період номінації на премію НХЛ офіційно розпочався у повному складі, починаючи з вівторка з номінантів на премію “Везіна” 

Згідно з офіційним випуском НХЛ, Андрій Василевський з “Тампа-Бей”, Марк Андре-Флюрі з “Вегасу” і Філіп Грубауер з Колорадо змагатимуться за звання найкращого воротаря ліги, кожен з яких представляє вагомі аргументи щодо того, чому їм слід брати додому обладнання. 

Ця номінація служить першою в 17-річній кар’єрі НХЛ Флері. 36-річний хлопець, безсумнівно, заробив це своєю кампанією 2021 року, опублікувавши стерлінг 1,98 гола проти середнього, 0,928 відсотків економії та 26 перемог. Виступ Флері, в поєднанні з результатом колеги з “Вегаса”, Робін Ленер, вивів пару “Трофей” Вільяма Дженнінгса за найменшу кількість голів, дозволених воротарським дуетом, закріпивши тандем Вегаса як найсильніший у лізі. 

favbet

Найближчий Флері, який прийшов до слави Везіни в минулі роки, був фініш на четвертому місці в 2018-19. Тепер у нього є шанс додати ще одне невловиме визнання до вже заслуженої кар’єри Залу слави. 

Грубауер також є кандидатом у перший раз. 29-річний юнак завершив сезон 2021 року, безсумнівно, вагомим аргументом про те, чому він повинен отримувати почесні відзнаки “Везіна”, маючи 1,95 гола проти середнього, 0,922 відсотка економії та 30 перемог, щоб зупинити “Лавину” лідируючим із Західного дивізіону. 82 бали. Зверніть увагу, це сталося, незважаючи на те, що Грубауер пропустив якийсь час з пораненням, проте визнавши себе одним із головних талантів воротарської ліги. 

Незабаром у нього може бути обладнання, яке це може довести. 

Що стосується Василевського, номінації “Везина” не є чимось новим. Суперзірка “Блискавка” вже виграла нагороду в 2018-19 роках, роблячи це навіть із, мабуть, гіршими цифрами, ніж він висунув у 2021 році. У 42 іграх у 2021 році Василевський закінчив із 2,21 голами проти середнього, відсотком збереження 0,925 та 31 перемога в лізі, 31 перемога, при цьому п’ять разів відключали суперників. Існує мало сумнівів щодо того, чи є Василевський одним із найкращих нетвормерів свого покоління. Однак друга перемога “Везіни” взагалі стерла б її. 

Незалежно від того, хто в підсумку вийде переможцем, цьогорічне тріо номінантів – одне з найкращих фанатів хокею, яких коли-небудь бачили. 

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.