Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Ставки без ризику у БК Фаворит Спорт

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн


Український букмекер Фаворит спорт приймає ставки онлайн з 2014 року. Також контора має наземні пункти прийому парі, які розташовані в різних містах по всій країні. Робити онлайн ставки легко і зручно, тому що крім повної версії сайту є її мобільний варіант і програми для пристроїв на базі різних операційних систем. У БК діє багато акцій, є бонуси для нових та постійних клієнтів. Найбільш вигідною пропозицією букмекера є ставка без ризику у Фаворит спорт . Для укладання парі гравці з України повинні зареєструватися на офіційному сайті. Якщо бонус хоче отримати беттер з іншої країни, то варто створити обліковий запис на офшорному сайті букмекерської контори (Favbet).

Ставки без ризику у БК Фаворит Спорт

Як зробити ставку без ризику у БК Фаворит Спорт

Для початку розберемося, як зробити безризикову ставку в цій компанії. Насамперед новий гравець повинен зареєструватися в Favorit Sport. Зробити це можна на офіційному сайті в повній або мобільній версії або через програму, що скачується, для смартфонів або ПК.

Процедура проходження реєстрації виглядає так:

 1. Спочатку в реєстраційній анкеті вказують електронну пошту та вигадують досить складний пароль.
 2. На наступному кроці користувач вказує свої ПІБ, номер телефону, дату народження та стать. Якщо він має промокод, його вводять у спеціальному вікні цьому етапі. Відразу система попросить вказати країну гравця. На офіційному ресурсі доступний лише один варіант «Україна». На офшорному сайті користувач може вибрати різні країни.
 3. Для захисту облікового запису від злому або відновлення доступу беттер вибирає варіант секретного питання та записує відповідь.
 4. Далі користувач приймає умови та правила сайту, а також автоматично підтверджує своє повноліття.
 5. Якщо беттер у майбутньому хоче брати участь у програмі лояльності та отримувати різні винагороди та подарунки, то він ставить галочку у відповідному полі.

Після реєстрації гравець отримує персональний номер рахунку. Тепер він може робити ставки та використовувати опцію безпечного парі. Для цього необхідно авторизуватися на ресурсі, ввівши в спеціальній формі номер рахунку або електронну пошту та пароль. Далі гравець має вперше поповнити депозит. Щоб у майбутньому він міг виводити гроші, процедуру верифікації краще пройти заздалегідь. Для проходження ідентифікації адміністрації надсилають скани паспорта та цифрове фото пластикової банківської картки, на яку планують робити висновок. У деяких випадках служба безпеки може запросити виписку по карті.

Тепер розберемося, що таке безпрограшна ставка і як її зробити. Незалежно від стратегії, що використовується, гравець може поставити на будь-яку спортивну подію суму до 2000 гривень і повернути гроші, якщо парі не зіграє. Раніше у БК Фаворит спорт у ставці без ризику можна було ставити не більше ніж 500 грн., але зараз цей ліміт зріс до двох тисяч.

Щоб зареєстрований користувач міг використовувати цей вид парі, необхідно в купоні перевести повзунок у положення “Зробити ставку без ризику”. Якщо беттер укладає угоду через додаток, то замість ползунка він ставить галочку в спеціальному вікні. Після цього користувач підтверджує парі. Важливо пам’ятати, що безпрограшні ставки можна укладати ординаром, експресом та системою з певними вимогами.

Під час укладання парі без ризику сума, яку гравець вирішив поставити, списується з його ігрового балансу, як і у разі виставлення звичайної ставки. У разі програшу, всі поставлені гроші повертаються на ігровий рахунок клієнта. Цією бонусною пропозицією можуть скористатися тільки нові гравці БК, які щойно зареєструвалися. Цей бонус автоматично активується протягом доби після створення облікового запису.

Вимоги до безпечної ставки у Favorit Sport

Якщо новий користувач після створення облікового запису вніс першу суму на депозит, протягом кількох годин може очікувати активації бонусу «ставка без ризику». Зрозуміти, що він може скористатися безризиковою парі, легко. Досить зайти в купон, якщо кнопка Ставка без ризику стала активна, то нею можна скористатися. Також після активації акції користувач отримає повідомлення у власному кабінеті.

Якщо парі клієнта не зіграє, то гроші повернуться на його ігровий рахунок. Використовувати їх можна для подальшої гри або виводу зручним способом. При укладанні безризикової угоди важливо дотримуватися певних вимог. В іншому випадку, опція не буде використана.

Вимоги до парі без ризику:

 1. Беттер має право укласти угоду на кшталт ординар. При цьому він може поставити результат з коефіцієнтом від 1,1 і вище. Те ж саме стосується парі системою та експрес-ставки. Також користувач може застосувати експрес-операцію типу Mixed (Live+Prematch).
 2. Верхній ліміт ставки без ризику складає 2000 грн. Більше цієї суми ставити не можна. Інакше буде використано звичайні умови ставки.
 3. Безризикові парі можна укладати на спортивні дисципліни з прематчевої лінії та розділу лайв. Також в акції беруть участь ставки на віртуальний спорт із розділів футбольної ліги, баскетболу, тенісу та футболу.
 4. Якщо безпрограшна ставка ординар не зіграє, повернення коштів відбудеться в момент розрахунку події. При виборі системи чи експреса повернення у разі програшу відбудеться після розрахунку останнього матчу у системі чи експресі.

Умови та правила акції

Цією акційною пропозицією можуть скористатися нові щойно зареєстровані гравці. Заборонено створювати дублюючі облікові записи з метою отримання права на використання безпрограшної ставки. Такі користувачі будуть виявлені та заблоковані, а їх кошти на рахунках заморозять.

Умови та основні положення акційної пропозиції:

 • Бонус у вигляді безризикової ставки буде нараховано на ігровий рахунок користувача протягом наступного дня після створення облікового запису.
 • Максимальна сума бонусу залежить від країни реєстрації. Для українців вона не перевищує 2000 гривень. Якщо рахунок поповнюють у доларах, то ліміт закладу становить 65$. В інших грошових одиницях – 209 польських злотих, 320 турецьких лір, 5000 рублів, 50 євро або 805 молдавських грошових одиниць.
 • В рамках цієї акційної пропозиції клієнт може скористатися бонусом лише один раз.
 • Можливість укласти безризикову пару є у гравця протягом 10 днів з моменту його отримання.
 • Щоб ставка набула статусу безпрограшної, при заповненні купона обов’язково ставлять галочку у вікні «Зробити ставку без ризику». Після вказівки точної суми парі користувач повинен натиснути кнопку “Зробити ставку”.
 • Букмекерська контора має право змінювати умови акційної пропозиції на власний розсуд. При цьому адміністрація має право обмежити доступ конкретного гравця до однієї чи всіх акцій БК.
 • Ця пропозиція поширюється на одного зареєстрованого гравця, домашню адресу, сім’ю, електронну поштову скриньку, ігровий рахунок, номер мобільного телефону, спільний комп’ютер або IP-адресу.

Детально ознайомитись з умовами акційної пропозиції та вимогами до ставки можна на офіційному сайті букмекерської контори Фаворит спорт. Інформація доступна в повній або мобільній версії сайту, а також в програмах, що завантажуються, для пристроїв на базі різних операційних систем.

FAQ

❓ Чи можна зробити ставку без ризику в мобільному додатку?

Так можна. Спочатку сформуйте купон, потім у ньому поставте галочку напроти пункту «Ставка без ризику» і підтвердіть укладання парі.

❓ Чи можна зробити ставку без ризику на експрес формату Mixed?

Так можна. Під умови акції «Ставка без ризику» потрапляють експрес, куди входять одночасно події з прематч та лайв.

❓ Я зробив без ризику ставку, але гроші списалися з ігрового рахунку?

За правилами акції, під час укладання такої ставки гроші списуються з рахунку клієнта, як із оформленні звичайного парі. У разі програшу букмекер поверне вам всю суму.

❓ Як швидко відбувається повернення за програшними ставками без ризику?

Гроші повертаються на рахунок гравця протягом 24 годин.

❓ Я постійний клієнт Фаворит Спорт, чи можу я скористатися ставкою без ризику?

Акція розрахована лише на нових беттерів. Постійним клієнтам доступні інші не менш вигідні промо-пропозиції. Вивчіть їх повний список у розділі «Акції» на сайті букмекерської контори.

Прогнози і ставки :

Ставки без ризику у БК Фаворит Спорт
Догори