Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Фаворит Спорт: реєстрація

⭐(5/5)
Бонус на перший депозит 4500 грн⭐️ Назва• Favorit Sport •
⌛ Рік заснування1999
💰 Валюта рахунку• UAH, USD, EUR, RUB та ін.
⭐ Мовні версії• RU, UA •

ТОП 5 Букмекерів в Україні


До розквіту онлайн-беттинга, ще в минулому столітті (і навіть тисячолітті!), коли інтернет був повільним, букмекерська контора Фаворит Спорт вже приймала ставки у наземних ППЗ – в українських аматорів упіймати вигідні коефіцієнти в лінії. Маючи при цьому державну ліцензію – як лотерея тото – і заробивши собі певне реноме та респект в українських беттерів. З 2014 року букмекер Favorit переключився переважно на онлайн-беттинг, маючи ліцензію регулятора азартних ігор Кюрасао, та пропонуючи клієнтам не лише бонус за реєстрацію на сайті, але й широку лінію. На сайті БК Фаворит Спорт приймаються парі на сотні подій у трьох з половиною десятках спортивних дисциплін – від популярних футболу та тенісу до специфічних, нішевих флорболів, дартс або крикету.

favorit-sport

Хоча одним лише спортом БК Favorit не обмежується, пропонуючи парі на події зі світу науки, шоу-бізнесу чи суспільно-політичного життя – аж до ставок на щорічне збільшення вартості проїзду у метро чи маршрутних таксі. Фокус на події в Україні цілком зрозумілий: на сайті Фаворит Спорт завести депозит можна лише в українській гривні, мовних версій – лише дві (крім української, є російськомовна), а співробітники служби техпідтримки можуть додатково проконсультувати клієнта англійською. А також букмекер Favorit має успішні кейси співпраці з українськими футбольними клубами: київське “Динамо” та луганська “Зоря”, одеський “Чорноморець” та західноукраїнські “Львів” та “Верес”.

Ознайомитися з пропозиціями БК Фаворит Спорт з укладання парі, безумовно, можна і в гостьовому режимі, але всі функціональні можливості сайту будуть доступні тільки після реєстрації та створення облікового запису. Втім, зареєструватися в БК Favorit абсолютно нескладно – спочатку потрібно вказати лише адресу електронної пошти та придуманий пароль. Відкривати рахунок можна у гривнях, для поповнення та виведення коштів доступні популярні банківські картки Visa, MasterCard та Maestro, електронні платіжні системи та Приват24.

Як зареєструватися на Фаворит спорт

Щоб робити ставки на спорт або укладати інші парі на сайті Фаворит Спорт, знадобиться лише кілька хвилин. Після швидкої реєстрації облікового запису в БК Favorit, що передбачає вказівку адреси актуальної електронної пошти та придуманого пароля, гравець вже може поповнити депозит і зробити перші ставки. Але навіть у цьому випадку раціональніше керуватися здоровим глуздом – вибрати поштову адресу, до якої гравець має постійний доступ і куди прийде посилання-підтвердження букмекера. А при формуванні пароля використовувати від 6 до 14 символів (великі та малі літери, цифри та спецсимволи), який легко запам’ятати самому, але складно підібрати шахраям.

Також варто врахувати, що якщо гравець вже відкривав депозит на сайті “Фаворит Спорт”, але потім забув пароль – краще не відкривати рахунок заново. Це може трактуватися як повторна реєстрація в БК Favorit, що найсуворіше заборонено: у цьому випадку гравець може підозрюватися в мультиакаунтингу, і отримати як мінімум блокування одного з акаунтів (а там і до “порізки” максимумів недалеко, і до більш пильної уваги співробітників служби безпеки ). Краще в цій ситуації звернутися до техпідтримки букмекера Фаворит Спорт та відновити доступ до ігрового рахунку. До речі, його в БК Favorit можна завести і з гаджета, що носиться – можна зареєструватися на сайті Фаворит Спорт через повнофункціональну мобільну версію, або завантаживши аплет для ОС Android або iOS.

Після первинної реєстрації в БК Favorit – новий гравець може при цьому розраховувати на вітальний бонус або бонус на перший депозит – користувачеві необхідно заповнити всі інформаційні поля в особистому кабінеті. Це регіон та місто проживання, номер мобільного телефону, на який згодом можуть надходити перевірочні коди або повідомлення, дата народження, ПІБ та інші необхідні дані. Зареєстрованим користувачам БК Favorit пропонує різноманітні акції – ставку без ризику, “експрес дня” або “ставку дня від Віктора Вацка”.

Якщо пристрій, за допомогою якого здійснювалася реєстрація облікового запису на сайті БК Favorit, більше ніким не використовується – гравець може скористатися функцією запам’ятовування паролів, а потім автоматично заходити до свого особистого кабінету.

Верифікація у Фаворит Спорт

Для всіх гравців, які мають зареєстрований обліковий запис на сайті букмекерської контори Фаворит Спорт, рано чи пізно буде актуальна верифікація особи. Ідентифікація користувача зазвичай проводиться співробітниками служби безпеки БК Favorit – перед першим запитом на виведення грошей з ігрового рахунку. Таким чином, букмекер намагається переконатися, що виведення коштів з облікового запису БК Фаворит Спорт здійснюється його дійсним і, що важливо, повнолітнім власником, а не шахраями, які отримали доступ до особистого кабінету гравця.

Процедура верифікації полягає в тому, щоб перевірити відповідність особистих документів, що надаються гравцем, його реєстраційним даним. Вони мають повністю збігатися. Зазвичай потрібно надіслати фотографію або скан паспорта, але в деяких випадках букмекер може попросити сфотографувати права водія, банківські довідки, комунальні платіжки, або прийняти відеодзвінок. Тому перед тим, як зареєструватися в БК Favorit та зберігати в особистому кабінеті на сайті букмекера, необхідно максимально ретельно перевіряти чи не кожну букву. Справа в тому, що після завершення процедури реєстрації на сайті Фаворит Спорт, виправити надану інформацію неможливо (виключення – пароль). У разі помилково введених даних, процедура верифікації особи користувача не тільки може затягнутися на невизначений час – гравцеві взагалі може бути відмовлено у виплаті, а його депозит може бути анульований. Втім, подібні випадки – радше рідкість, ніж закономірність.

Не всі клієнти букмекера ставляться до процесу верифікації облікового запису позитивно – не будучи в змозі зрозуміти, що насправді таким чином БК Favorit збирається захистити не тільки себе. Але і гравців – у випадку, якщо шахраї, отримавши доступ до їх депозиту (крадіжка мобільного пристрою з активним акаунтом, або методами соціальної інженерії), спробують його спустошити. У той же час, букмекер Фаворит Спорт гарантує конфіденційність введених при реєстрації персональних даних клієнта. Інформація та дані про фінансові транзакції гравців у жодному разі не передаються третім особам – тому можна без побоювань заповнити усі інформаційні поля в особистому кабінеті на сайті БК Favorit.

Питання та відповіді

Чи можна зареєструватися за допомогою мобільного додатка Фаворит Спорт?

📌 Так, оскільки функціонал мобільного додатка повністю повторює офіційний сайт.

Як пройти верифікацію у Favorit Sport?

📌 Верифікація у Фаворит Спорт проходить у два етапи:
– Введіть особисті дані у вкладці “Рахунок” в особистому кабінеті.
– Надішліть скан-копії документів на електронну адресу букмекера з темою Верифікація.

Які є бонуси за реєстрацію в БК Favorit Sport?

📌 Новим гравцям букмекер пропонує вітальний бонус у вигляді 4000 гривень на перший депозит та додаткове заохочення – ставка без ризику на 500 грн.

Прогнози і ставки :

Фаворит Спорт: реєстрація
Догори