Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Бетвіннер реєстрація

⭐(4/5)
Бонус 3500 грн⭐️ НазваBetWinner
⚽️ Бонус на депозит3500 UAH
🔥 Валюта рахункиUAH, USD, EUR
📱 ДодатокiOS, Android
Бетвінер реєстрація

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Бетвіннер працює на території СНД за ліцензією Кюрасао. Це легальний портал, який пропонує користувачам достаток азартного контенту. Оцінити оформлення, меню, бонусну програму, події для створення ставок можна навіть без реєстрації з переходом на офіційний сайт. Якщо ж ви хочете заробляти на беттінгу, тоді обов’язковою буде Бетвінер реєстрація.

Стартовий бонус у системі для нових користувачів – до 300 доларів. Цю суму стартового капіталу можна отримати на свій рахунок для створення ставок. Також авторизовані клієнти можуть оцінити асортимент гральних автоматів, вигідні котирування подій, мінімальну маржу.

Як можна зареєструватися на Бетвінер?

Є кілька способів, якими ви можете скористатися для створення облікового запису. Незалежно від обраного алгоритму реєстрації нового гравця у системі обов’язково вказати особисті, платіжні та контактні дані. Після цього обов’язковим етапом буде верифікація. Це є підтвердженням даних шляхом прикріплення скана паспорта.

Без верифікації Беттер не зможе проводити грошові транзакції через особистий кабінет. Якщо інформація з прикріпленими паспортними даними не співпадає, ви отримаєте листа від служби підтримки. У такому разі реєстрацію не можна вважати успішною. Тільки після внесення змін та схвалення з боку букмекера ви зможете перейти до створення ставок.

Реєстрація Бетвінер за номером телефону

Один із способів створення облікового запису – реєстрація з номером телефону. Українські мобільні оператори можуть використовуватись для прив’язки до особистого кабінету. Після введення номера телефону до відповідної графи на нього прийде смс-підтвердження.

У реєстраційній формі вкажіть отриманий код. Після цього пройдіть перевірку на антиспам. Потім потрібно вказати особисті та дані, країну фактичного проживання та вибрати зручну валюту для грошових транзакцій. Важливо, що платіжні дані відповідали валюті.

Створення особистого кабінету із зазначенням емеїл

Прив’язка електронної пошти є повноцінною реєстрацією. Це пов’язують з тим, що на емеїл надалі вам зможуть приходити оповіщення та сповіщення від букмекера з вигідними пропозиціями та бонусами. Під час створення облікового запису виберіть спосіб «За електронною поштою». Також пропишіть країну, регіон та місто проживання. Після цього оберіть найбільш зручну валюту. На електронну адресу прийде пароль з підтвердженням та посилання для переходу. У такий спосіб ви зможете завершити реєстрацію.

Авторизація через соціальні мережі

При реєстрації нового клієнта можна скористатися зчитуванням особистої та контактної інформації із соцмережі або месенджера. Ігровий профіль беттера може синхронізуватися з інформацією з іншої платформи.

Для цього потрібно вказати месенджер, соцмережу, ввести дані для входу. Наступним кроком буде перевірка синхронізованої інформації. Ви повинні уважно перевірити актуальність та правдивість даних. Після цього клацніть “зареєструватися” і дочекайтеся схвалення з боку букмекера.

Новий обліковий запис в один клік

Спрощена реєстраційна форма передбачає вибір країни. Після цього система автоматично встановлює національну валюту транзакції. Співробітники БК самостійно згенерують логін та пароль для входу. Надалі ви зможете змінити їх у налаштуваннях облікового запису.

Які можливості відкриває реєстрація на Бетвінер для гравця?

Тільки після заповнення реєстраційної форми, прив’язки платіжних даних, отримання схвалення з боку адміністрації букмекера, користувач стає повноцінним клієнтом бк. Після цього вам потрібно буде поповнити депозит для подальшої можливості робити ставки.

Команда букмекерської контори одразу після реєстрації новачка пропонує скористатися цінним бонусом. Привітальне заохочення поширюється на беттерів, які поповнили рахунок у сумі від 1 до 100 доларів. В цьому випадку розмір вітального бонусу становитиме 100%. Максимально можна отримати 100 доларів на призовий рахунок.

Приз нараховується автоматично одразу після внесення на рахунок зазначеної суми. Вивести заробіток ви відразу не зможете, оскільки він має вейджер. Для отримання призу необхідно зробити ставки, що в 5 разів перевищують суму бонусу. Наприклад, при нарахуванні 10 доларів ви повинні зробити ставки на 50 доларів. Для відіграшу використовують лише події з ланцюжком експресів, які мають коефіцієнти від 1,4. Відіграти бонус можна на 30 днів від дня його нарахування. Акція поширюється лише на новачків.

Оскільки в букмекерській конторі реєстрація допустима лише один раз, тож скористатися вітальним бонусом ви можете стільки ж.

Реєстрація в бк: плюси та мінуси

Бетвіннер працює через ліцензію Кюрасао. Офіційно на території України азартний беттінг заборонено, тому користувачі можуть стикатися з блокуванням доступу до офіційного сайту. Для цього розробники випускають робочі дзеркала із можливістю альтернативного входу.

До плюсів реєстрації в БК Бетвінер відносять:

  • кілька способів створення облікового запису, можливість реєстрації в один клік;
  • відкритий доступ до великої кількості подій для ставок та ігрових автоматів;
  • розширена бонусна програма. Одразу після реєстрації з промокодом можна отримати до 100 доларів;
  • простий алгоритм та швидке підтвердження з боку адміністрації бк.

Співробітники БК не обмежують користувачів у виборі способу підтвердження особистих даних. Ви зможете зробити це за номером телефону через електронну пошту. Верифікація також відбувається дуже швидко. Бетвінер реєстрація доступна не тільки через офіційний сайт, але й у додатку мобільної версії платформи. Алгоритм створення облікового запису скрізь однаковий.

Реєстрація в БК Betwinner здійснюється чотирма способами: в один клік, електронною поштою, СМС або через соцмережі/месенджери. Щоб пройти початкову реєстрацію та почати грати, вам можна не надавати всі особисті дані, але для виведення коштів вони будуть потрібні.

У програмах та мобільних версіях процедура реєстрації проходить схожим чином і доступна тими ж способами. Не забувайте, що це міжнародний букмекер, заблокований на території Російської Федерації.

Прогнози і ставки :

Бетвіннер реєстрація
Догори