Пулери: Три гравці, які можуть допомогти вам цього тижня

Три гравці, які можуть допомогти вам цього тижня

Донського та Некаса здається неможливим зупинитись; Хілл користується травмами, які отримали Кемпер і Раанта

Одним із інструментів, доступних об’єднанцям, є відмови, де перебувають незатребувані гравці в їх лізі. Протягом усього сезону я пропонуватиму щотижня пулістам кілька імен гравців, які можуть бути відмовлені і які можуть допомогти їм на наступний тиждень.

Пулери: Топ-100 форвардів | Топ-50 захисників | Топ-25 воротарів

Без зайвих сумнівів, ось три гравці, на яких пулери повинні орієнтуватися протягом наступного тижня, і які можуть бути доступні у їхньому пулі.

Джонас Донской , Колорадо Лавина (A): Джаред Беднар, мабуть, дивується, чому він так довго чекав, перш ніж поєднати Донського з Тайсоном Йостом і Валерієм Нічушкінимпри рівних силах. В останніх восьми іграх Донський вибухнув із десятьма очками (шість голів, чотири передачі). Два з цих очок вийшли на силовій грі, і він підтримував диференціал плюс-7 під час цієї серії. Завдяки трьом партіям із п’яти ударів, він в останні 10 матчах 21 раз досягав ворота воротарів, стільки ж разів, як і в перших 23 матчах. Непогано для гравця, який за свої перші 25 ігор набрав лише 13 очок! Цього тижня “Донской” і “Лавина” діятимуть чотири рази, в тому числі двічі проти “Сент-Луїса”, які програли в останніх чотирьох матчах, загальним рахунком 14-4.

Мартін Некас , Урогани Кароліни (А): За відсутності Вінсента Трошека і Теуво Теравайнена , Некас вибрав гарний час, щоб підняти свою гру на п’ятницю. З початку березня він не лише провідний бомбардир “Ураганів”, він також зайняв 12-е місце в загальному заліку НХЛ із 17 очками (сім голів, десять результативних передач), у тому числі п’ять на пауер-плей, у 13 іграх. Він грає із Себастьяном Ахо та Ніно Нідеррайтерз рівномірною силою, на додаток до гри на першій хвилі силової гри, оскільки Трохек впав у бою. На цьому тижні “Урагани”, переможці останніх трьох ігор, проведуть чотири матчі, в тому числі дві проти “Чікаго Блекхокс”, які мають одну з найгірших виставлених виступів у НХЛ з початку березня. Це хороша новина для Кароліни, яка з 1 березня показала ефективність 34,2 на пауер-плей, посідаючи друге місце в лізі за Монреаль-Канадіенс.

Адін Хілл , штат Арізона Койоти (L): З Дарсі Кемпер та Антті Раантоюу списку поранених, обох роздратованих травмою нижньої частини тіла, Хілл стає людиною довіри Койотів до мережі. У суботу Хілл підписав свій другий вихід у кар’єру проти “Сан-Хосе Шаркс”, що також стало третьою перемогою поспіль для 24-річного футболіста. З Іваном Просвєтовим як допоміжним агентом, який не має ігрового досвіду в НХЛ і який нічого не зламав у своїх перших 35 матчах в Американській хокейній лізі, Хілл, швидше за все, буде автоматично для всіх трьох ігор Арізони цього тижня, тим більше, що команда протягом наступних семи днів не буде грати у дві гри за дві ночі. Якщо наступна дуель Койотів обіцяє бути проти Колорадської лавини.