Прогнози на хокей України

ua hockey

Хокей – гра, яка захоплює подих у будь-кого і подобається кожному. Цей вид спорту дуже травматичний і в той же час надзвичайно красивий. Люди, які обирають цей вид спорту володіють такими якостями як сила, швидкість, бойових дух та впевненість у власних можливостях. Не кожен зможе вийти на лід і почати грати у хокей. Для цього потрібні роки тренувань та занять. Напевно не має такого хлопця, який би в дитинстві не мріяв стати хокеїстом. Якщо Ваша мрія не справдилась, то залишається лише спостерігати за змаганнями або робити прогноз на хокей України.

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Хокей України: як правильно робити ставку і прогноз на матч

Для того, щоб не натрапити на невдачу і не розчаруватися у букмекерських конторах потрібно дуже добре обдумати свою ставку та прочитати всі умови, які пропонуються. Головне обрати правильний заклад, а зараз їх в Україні дуже багато. Краще за все, продивитися рейтинги букмекерських закладів на різноманітних сайтах і почитати відгуки реальних людей.

Чи можливо заробляти роблячи прогнози на хокей в Україні?

Відповідь на це питання дуже проста. Так, це можливо і навіть дуже популярно в нашій країні.

В залежності від того, що Вас цікавить можна робити різний прогноз на хокей України. Пріоритетним може бути: ваші пізнання у взаємовідношеннях між командами, проста інтуїція, пов’язана з котируванням букмекера та ін. Найліпший варіант для того, щоб зробити ставку — вибір легальної компанії, яка заслужила довіру серед людей і займає вищі місця у рейтингах.

Якщо Ви впевнені у тому, що хочете отримувати гроші таким чином, потрібно знати, що це також, як будь-яка робота вимагає вільного часу. Хоча б кілька годин у день потрібно вивчати інформацію про прогноз на хокей України, ознайомлюватись з командами та історією їхніх змагань, цікавитись результатами чемпіонатів.

Який хокей України має варіанти прогнозів і ставок?

Варіантів отримати гроші на ставках безліч. Але все краще вивчити основні види ставок і їх значення.

Підсумки матчу: нічия або виграш однієї з команд.

Подвійний фінал: кінець матчу, коли нічия не має значення.

Тотал голів: кількість шайб, які потрапили у ворота. Існують індивідуальні ставки так і на весь матч.

Швидкі ставки або “Експрес” — поєднують у собі декілька спортивних заходів.

Особливості прогнозів і ставок

Хокей — гра яка має свої особливості, і краще їх враховувати до того, як зробити ставку:

 • період гри триває 20 хвилин ( всього їх 3 за весь матч).
 • овертайм триває 5 хвилин з форматом гри 3 на 3 під час нічиєї, яка відбулась в основний час гри.
 • Овертайм закінчується коли шайба хоча б раз потрапить у ворота.
 • Тренери можуть змінювати гравців багато разів в будь-який час.
 • Плей офф має овертайм на 20 хвилин з форматом 5 на 5. Штрафних тут не має, тому кількість овертаймів може бути будь-якою.

Хокей України: на що звернути увагу при прогнозах на матч

Для того, щоб вигідно робити ставки та на хокей України прогнози, потрібно оцінювати повністю всю ситуацію. У цьому виді спорту рекомендується враховувати фізичну форму гравців, склад команди, стан лідерів команд, відносини між усіма людьми, які беруть участь у сутичці.

Для хокею найвигіднішими і найцікавішими є такі ставки і прогнози: результат матчу, менша чи більша кількість забитих шайб, хто заб’є вирішальну шайбу і коли.

У хокей України прогноз матчу можна робити майже на будь-яку подію, головне зробити зважене рішення. І тоді, вдача буде на Вашому боці.

Можливість робити на хокей України прогнози в Live режимі

Сучасний світ технологій кожен день вдосконалюється задля комфорту гравців. Можливість робити прогнози у реальному часі — гарний шанс заробити гроші. Сенс такого режиму у тому, що слідкуючи за матчем, можна в цей же час зробити ставку. Це може бути як перемога команди, так і кількість пропущених голів. Якщо на хокей України прогнози робити у live-режимі, є можливість виграти букмекера. Але на жаль, коефіцієнт стане у рази меншим.

Які є стратегії ставок у реальному режимі?

Перша з них — тотал більше 1,5 у другій частині матчу. Обирати її треба коли:

 • перший період відзначився лише однією або двома забитими шайбами.
 • Нараховується більше 19 кидків у створ воріт гравців.
 • І перша і друга команда більш ніж третину голів забивала у попередніх матчах у другому періоді.
 • Кращі гравці бомбардири вже виходили на лід у першому періоді.

Друга стратегія — тотал більший у 3 періоді.

Робіть ставки якщо:

 • Різниця в кількості голів між командами дорівнює один.
 • Коефіцієнт становить 2 та вище.
 • Кількість шайб які досягли воріт не спів падає з очікуванням букмекерів.

Чи зможуть прогнози приносити регулярний дохід?

Чи мало статей можна знайти в інтернеті про різноманітні стратегії. Потрібно зрозуміти, що не існує такої точної тактики, яка б 100% дала позитивний результат. Але в Ваших силах зробити ризики мінімальними. Для того, щоб це вийшло і на хокей України прогноз матчу приносив заробіток, рекомендується цікавитись актуальною інформацією про хокейні команди і результати інших матчів. Всі данні, які були знайдені також треба вміти проаналізувати і зробити певні висновки.

Важливо пам’ятати, що не потрібно довіряти лише інтуїції, навіть якщо завдяки їй ви виграли декілька разів. Дуже мала ймовірність того, що вдача буде на Вашому боці постійно.

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.