Огляд чуток: «Блу Джакити» могли б обміняти Джонса за проектом НХЛ

Огляд чуток: «Блу Джакити»

Якщо Сет Джонс буде зворушений тягою, куди він потрапить?

Сет Джонс і сині куртки Колумба можуть розлучитися цього літа.

У Джонса залишився рік контракту на суму 5,4 мільйона доларів. У суботу Елліотт Фрідман із Sportsnet повідомив, що 26-річний захисник має намір перевірити ринок вільних агентів наступного літа.

За словами Аарона Портзлайн з The Athletic , генеральний директор Blue Jackets Ярмо Кекалайнен заявив на початку травня про свій намір утримати Джонса в 2021-22 роках, навіть якщо він не підписав продовження. Надія була, що блюлейнер може змінити свою думку до наступного літа.

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Однак рішення Джонса змінило цей план. Portzline посилається на джерела, які заявляють, що “Куртки”, ймовірно, торгуватимуть ” синім кремом” цього літа, можливо, до вихідних вихідних НХЛ 23-24 липня.

Куртки можуть піти в наступний сезон з Джонсом у складі і спробувати перенести його в торговий термін. Однак його присутність стане непотрібним відволіканням для гравця та команди.

Вправний, дрібний ар’єргард, Джонс повинен викликати значний інтерес до торгового ринку цього літа з боку команд, які потребують захисника №1. Чікаго Блекхокс, Детройт Ред Уінгз, Філадельфія Флайерз та Вінніпег Джетс можуть зателефонувати.

Portzline очікує, що куртки можуть домагатися повернення, “завантаженого майбутніми товарами”, такими як вибори та перспективи. Зацікавлені клуби можуть отримати запевнення, що він підпише з ними контракт.

Від’їзд Джонса також може викликати питання щодо довгострокового майбутнього партнера з питань оборони Зака Веренського в Колумбусі.

Влітку наступного року з обмеженими можливостями з арбітражними правами, 24-річний Веренскі також буде на рік від участі у програмі UFA. Якщо він не погодиться на довгострокове продовження, Куртки можуть придбати іншого захисника, який найкраще поєднується. 

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.