Молодіжний Чемпіонат світу з хокею 2021

молодіжний Чемпіонат світу з хокею 2021

Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед молодіжних команд 2021 – це 45-й турнір молодіжного чемпіонату світу під представництвом міжнародної федерації хокею на льоду. Хокей, молодіжний чемпіонат світу буде проходити в канадському місті Едмонтон з 25 грудня 2020 року по 5 січня 2021 року. Цей турнір стане третім в історії Едмонтона.

Першочергово, проведення матчів планувалося в місті Ред-Дір, але через пандемію коронавіруса турнір буде проходити тільки в Едмонтоні, та без глядачів. В цій статі ми докладно розглянемо молодіжний чемпіонат світу з хокею 2021, проаналізуємо склади груп, дамо деякі прогнози, а також розповімо, де можна буде подивитися онлайн трансляція хокей молодіжний чемпіонат світу.

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Чому всі з нетерпінням чекають хокею на молодіжному чемпіонаті світу 2021?

25 січня о 22 годині протистоянням Швейцарії та Словаччина починається молодіжний чемпіонат світу 2021. Так, цей турнір буде проходити в «пузирі» Едмонтону без глядачів, так, ще до свого початку він втратив багатьох зірок, проте існує безперечний фактор, чому всі глядачі буду дивитися його із захопленням.

Основною причиною, чому молодіжний чемпіонат світу с хокею 2021 із захопленням будуть дивитися глядачі зі всього світу – це те, що даний турнір є першим великим хокейним міжнародним змаганням за рік.

Розглянемо склади груп та проаналізуємо, що варто очікувати від виступаючих команд.

Група «А» молодіжного чемпіонату світу з хокею 2021 та короткий опис команд

В групу «А» потрапили наступні збірні команди:

 • Канада
 • Фінляндія
 • Швейцарія
 • Німеччина
 • Словаччина

Що очікувати від хокею Канади на молодіжному чемпіонаті світу?

Слід відзначити, що за збірну Канади на цьому чемпіонаті світу не зіграють 2 топових гравці – Лафренье, та Дака, проте навіть враховуючи цей фактор, ця збірна має набагато більше топових гравців, ніж у інших суперників в групі разом взятих. Саме тому збірна Канади є безумовним фаворитом цієї п’ятірки.

Разом з цим, є велика вірогідність, що в стартових протистояннях попереднього раунду, на першому плані будуть такі речі, як зіграність, загальнокомандна підготовка, тому в цьому контексті, збірна Канади може мати деякі проблеми. Зверніть увагу, що лише п’ять хокеїстів збірної, виступаючих в лізі Квебеку, отримували в цьому сезоні ігрову практику в клубах, а збір канадців в Едмонтоні, вийшов урізаним на два тижня, через введений карантин.

Звісно, це не виключає можливості перемоги Канади на цьому турнірі, але можна припустити, що в перші дні групового турніру, «кленові листя» можуть виглядати не так потужно, як могли б виглядати в нормальних умовах, і навіть не обійдуться без втрати очок на попередньому етапі змагань.

Втім, все це навряд-чи завадить збірній Канаді зайняти перше місце в групі «А».

Чи здивує шанувальників хокею гра Фінляндії на молодіжному чемпіонаті світу?

Варто відмітити, що склад фінів на цьому турнірі доволі середній. Частіше всього, час командних подвигів для цієї збірної наступає в етапі плей-оффу, тому будемо чекати виходу фінів із групи, а це – цілком реально.

Навряд чи в останній день групового етапу фіні з канадцями будуть розігрувати лідерство. Більше за все, збірній Фінляндії прийдеться конкурувати з міцними швейцарами за друге місце в групі.

Нагадуємо, що рік тому, збірна Швейцарії брала верх над Фінляндією, але в цьому році, фіни все ж таки повинні виходити з групи з другого місця.

Збірна Швейцарії – велика загадка молодіжного чемпіонату світу з хокею 2021

Хокеї збірної Швейцарії прогресує з кожним роком, і ми вже звикли розглядати цю команду, як найближчих претендентів на входження в світову еліту. Проте в цьому році, на стабільність гри швейцарців розраховувати не варто. Зараз, на молодіжному чемпіонаті світу, швейцарці не мають великих потенційних зірок, а команду силу духу до початку турніру оцінити неможливо.

Саме тому збірна Швейцарії може, як змагатися з Канадою та Фінляндією за місця в верху турнірної таблиці, так і поборотися зі словаками та німцями за останню путівку до плей-оффу.

Чому Словаччина та Німеччина – аутсайдери групи «А»?

Ці дві збірні мають невеликі шанси на вихід із групи. Причин для цього багато: нестача топових гравців, відсутність постійного тренера, та багато іншого.

Проте команда Німеччини в цій парі виглядає переважно краще. Так, свій хокей молодіжний чемпіонат світу 2021 не продемонструють за Германію кращі гравці у кожній з ігрових ліній, проте все ж таки, молодіжна збірна Німеччини виглядає краще.

Словаки ж не мають зовсім ніяких яскравих гравців. Настанови під час гри словакам буде давати тренер-дебютант, в той час, коли у «руля» німців буде досвідчений Тобіас Абштрейтер.

Цілком можливо, що Словаччина може здивувати, проте з великою вірогідністю, дана команда може покинути групу, не вийшовши в наступну стадію змагань.

Який хокей слід чекати від команд групи «В» на молодіжному чемпіонаті світу?

В хокей молодіжний чемпіонат світу 2021 року, група «В» буде виглядати наступним чином:

 • Росія
 • Сполучені штати Америки
 • Швеція
 • Чехія
 • Австрія

В цій п’ятірці інтрига буде зберігатися до останнього.

Чи зможе Росія в групі «В» показати кращий хокей на молодіжному чемпіонаті світу?

Перше, що кидається в очі – це те, що збірна Росії не втратила ні одного гравця перед цим турніром. Крім цього, росіянам вдалося провести повноцінний збір, а більшість її гравців пів сезону отримували ігрову практику в другій по силі організації світу.

Крім цього, ця збірна веде гру першим номером, тому скоріше за всього, вона включить максимальні оберти відразу, з першої гри. Все це свідчить про серйозні наміри збірної Росії на цьому чемпіонаті.

США – головний конкурент Росії в групі «В»?

Саме так і є. Збірна Сполучених штатів все ж таки зазнала певних втрат у своєму складі, проте все одно привезло до Едмонтону доволі сильну команду.

Австрійці та Чехи для США не повинні стати перепоною, тому основна інтрига буде в її протистоянні з Росією.

Чому не можна розглядати шведів в якості фаворитів групи «В»?

В будь-якому разі, шведи могли б бути претендентами на перемогу у цьому чемпіонаті, якщо б не одне «але». Вся справа в тому, що збірна Швеції, втратила чотирьох гравців основного складу, два з яких є центральними форвардами. Все це через сумнозвісну пандемію коронавірусу.

Ще гіршою новиною є те, що збірна Швеції залишилася без тренерського штабу, а підготовку до змагань команда змогла почати незадовго до його початку.

Ці проблеми обов’язково спливуть на попередньому етапі змагань, який Швеції, в кращому випадку, витратить на «розкачку».

Враховуючи ці фактори, шведи вперше за 14 років можуть програти матч в своїй групі, та вийти у плей-офф не з перших позицій.

Чи зможе збірна Чехії здивувати всіх своєю грою?

Чехія змогла б здивувати грою своїх вболівальників бодай 10-15 років тому. На даний час, дана збірна об’єктивно не зможе скласти ніякої конкуренції таким титанам, як Росія, США, і навіть Швеція.

Вся справа в тому, що місцева ліга з кожним роком здає свої позиції, а талановита молодь з’являється дуже рідко.

Австрія – головний аутсайдер групи «В» та чемпіонату в цілому

Зусиль одного Марко Россі навряд-чи вистачить, аби здобути хоча б одну перемогу на цих змаганнях, а тим паче в такій сильній групі.

Збірна Австрія не несе ніякої відповідальності за свою гру на цьому чемпіонаті, так як пониження в класі за підсумками молодіжного чемпіонату світу 2021 не передбачено. У зв’язку з цим, австрійці можуть насолоджуватись грою, та отримувати дорогоцінний досвід.

Коли дивитися хокейні протистояння молодіжного чемпіонату світу? Розклад матчів

Щоб не пропустити жодної гри улюблених збірних в хокей, молодіжний чемпіонат світу розклад матчів буде представлений для вивчення у цьому розділі.

Відкривати хокей молодіжний чемпіонат світу будуть збірні Швейцарії та Словаччини. Гра відбудеться 25 грудня.

26 грудня можна побачити наступні протистояння:

 • Німеччина – Фінляндія
 • Росія – США
 • Швеція – Чехія

27 грудня:

 • Німеччина – Канада
 • США – Австрія
 • Фінляндія – Швейцарія

28 грудня:

 • Словаччина – Канада
 • Чехія – Росія

29 грудня:

 • Австрія – Швеція
 • Словаччина – Німеччина
 • США – Чехія

30 грудня:

 • Канада – Швейцарія
 • Австрія – Росія
 • Фінляндія – Словаччина

31 грудня:

 • Австрія – Чехія
 • Фінляндія – Канада
 • США – Швеція

Коли дивитися ігри в хокей команд, які вийшли із групи в молодіжному чемпіонаті світу? Розклад матчів плей-оффу.

Відігравши груповий етап в хокей, молодіжний чемпіонат світу розклад матчів плей-оффу буде виглядати наступним чином:

 • 2 січня пройдуть чотири чвертьфінали
 • 4 січня відбудуться два півфінали
 • 5 січня відбудеться матч за 3 місце, а також пройде фінал змагань

Де дивитися онлайн трансляцію хокею молодіжного чемпіонату світу?

Онлайн трансляція хокей молодіжний чемпіонат світу буде проходити по телеканалу «UA: Перший», а також на багатьох інтернет ресурсах.

Щоб знайти трансляцію в інтернеті, достатньо ввести в пошуку браузера «онлайн трансляція хокей молодіжний чемпіонат світу», та перейти за пропонованими посиланнями.

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.