Лавинний молот Золоті лицарі в серіалі

Лавинний молот Золоті лицарі в серіалі

Початок серії, щоб визначити, хто вийде з Honda West Division, пройшов повністю в напрямку Колорадо.

У 1-ій грі відбувся потужний бенкет Колорадо-Лавина 7-1 на Vegas Golden Knights, який намагався отримати будь-яке наступальне виробництво. 

У неділю ввечері “Золоті лицарі” також запустили Робіна Ленера замість Марка-Андре Флері у ворота, що дозволило підняти більше, ніж кілька брів, і було б також першим початком плей-офф для Ленера в цьому сезоні. 

favbet

Дивитися Огляд букмекерської контори Фавбет

Мікко Рантанен продовжив свою серію очок плей-офф до 15 ігор голом на позначці 4:55 першого періоду. Габріель Ландеског підкреслить свою третю мету в сезоні, щоб збільшити перевагу до 2: 0 на позначці 10:13 періоду, але “Лавина” ще далеко не закінчиться. 

Найкраще насіння в дивізіоні вибухне протягом другого періоду з чотирма голами, оскільки Брендон Саад заб’є на позначці 1:04, а Натан МакКіннон зробить 4: 4 о 4:03. Ландєског завершив би хет-трик на позначці 14:23, перенаправивши передачу Рантанена повз Ленера, щоб зробити гру 5: 0. 

Вільям Карлссон запропонував би єдину відповідь “Золотим лицарям” коротко скоротити відрив до 5: 1 о 14:59, але до кінця періоду Натан МакКіннон повернув додому свою другу ніч о 17:05. Якби «Гра 1» була початком мрії для «Лавини», це виявилося б найбільшим кошмаром у серіалі для «Золотих лицарів», оскільки для них у Денвері дуже мало пішло. 

Розчарування повністю закипить для Вегасу, оскільки це буде хвиля гравців, що прямує до штрафного для гостей, але найбільша історія пов’язана з Раяном Рівзом. Рівес, після суперечливого удару в штаті Міннесота Раяна Сутера, ще раз буде історією про отримання штрафу в матчі за намір заподіяти шкоду, що розпочало бійку на лінії, яка побачила б рахунок Кейла Макара на дев’ятихвилинній грі в 15:49 період. 

Востаннє команда мала дев’ять хвилин переваги в НХЛ у грі 9 грудня 2009 року за команду “Вашингтон Кепіталз” проти “Філадельфії Флайерз”. У такій ситуації Даніель Карсілло отримає 19 хвилин покарання, а також неправомірні дії у грі після інциденту з Вашингтоном Меттом Бредлі. 

Штраф за матч Райана Рівза тепер означає, що його буде відсторонено до слухання в лізі. Питання тепер буде в тому, як довго викрадач із Вегасу буде поза складом після інциденту сьогодні ввечері. Рівз раніше двічі відсторонювався від команди НХЛ, останнє призупинення було на одну гру під час плей-офф 2020 року за незаконний удар у голову Ванкувера Тайлера Мотта. 

Гра 2 серії у середу, і ми повинні будемо подивитися, яким буде виклик для Вегасу, коли мова зайде про те, хто отримає старт в мережі і чи побачимо повернення Марка-Андре Флері. 

Дивитись повний огляд букмекерські контори України і їх бонуси, ви можете у нас на сайті.