Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Вилки у букмекерських конторах України

Ставки на вилки допомагають користувачам заробити реальні гроші за будь-якого результату спортивних подій. Розберемося, що є вилки і як взагалі вони працюють. Виделки – популярний букмекерський інструмент, який використовується для отримання гарантованих виграшів на спортивних ставках. Вилки букмекерська контора представляє з особливою вигодою для інших, хоча не у всіх букмекерських компаніях такий підхід вважається доступним.

Вилки у букмекерських конторах України

Що таке вилки у букмекерських конторах?

Вилки букмекерська контора – це спеціальна стратегія, представлена у вигляді ставок, за яких користувач може вкласти кошти на різні спортивні події у різних конторах. При цьому коефіцієнт на різні результати будуть складатися таким чином, що користувач гарантовано отримає дохід за будь-якого збігу подій.

Для кращого розуміння значення цього слова розберемо його на прикладі. Матч Барселони – “Шинник”. Наприклад беремо фінальний етап ліги чемпіонів, де нічиї не може бути. Звичайно, будуть виявлені дві події: виграє або Барселона, або Шинник.

Перший букмекер видає такі показники:

Виграш БарселониВиграш Шинника
1.53.0

А другий букмекер видає такі показники:

Виграш БарселониВиграш Шинника
1.72.4

Виделка букмекера виділяється в тому, що Виграш Шинника складає 3.0 у першому варіанті, а виграш Барселони 1.7. Розглянемо, що чекає користувача за певного результату, якщо зробити ставку у розмірі 100 гривень.

ПодіяРезультатПрибуток
Барселона перемагає64Х1.7 = 108 грн.8 грн
Шинник перемагає36Х3.0 = 108 грн8 грн

Сканер вилок на віртуальні ставки

Виделки від букмекерів, також відомі як арбітраж у спортивних ставках – це стратегія, що дозволяє заробляти на прибутки, вкладаючи певну суму. Одним словом, вилкування ставок дозволяє вкладати кошти на будь-які результати та змагання. Мрієте виграти спортивні угоди? На сайті букмекера, можливо, це зробити, використовуючи безпрограшні стратегії, тобто, застосувавши у справі сканер вилок на ставки. Такий підхід до справи гарантує отримання додаткового доходу, незважаючи на те, з яким результатом може закінчитись матч.

У розділі основних результатів кожен зможе знайти високі коефіцієнти віддачі певну спортивну подію. Вилкування ставок дозволяє скористатися зручними фільтрами. Можна легко налаштувати основну сторінку букмекера відповідно до індивідуальних запитів та особистих уподобань користувачів. Зокрема, гравцям доступна повноцінна пошукова система арбітражів за різними пропозиціями контор. Натиснувши на букмекерський калькулятор, користувач зможе підсумовувати і виділити собі суму ставки, щоб потім визначитися з вибором. Після чого сканер вилок розрахує все автоматично, особливо виділить, скільки слід поставити на певний результат у різних букмекерських компаніях.

Лайв-вилки у букмекерських конторах

Останнім часом популярними стають лайв вилки у букмекерських конторах, які встановлюються на найближчі спортивні турніри у різних видах спорту. Робіть ставки по виделках з високим коефіцієнтом і починайте насолоджуватися процесом, спостерігаючи за тим, як зростатиме сума вашого вкладення на ігровому рахунку. Тільки тут можна знайти різні варіанти ставок. Скористайтеся перевагами вилок букмекерів та підвищуйте розмір вашого доходу від беттінга.

Щоб максимально спростити пошук лайв вилок, легко скористатися спеціальними фільтрами, виділеними з лівої частини головної сторінки. Відсортуйте кожну пропозицію з різних спортивних подій, відсотків прибутковості, типу ринків за ставками. Крім того, кожен зможе сформувати власну вилку, куди входитимуть додаткові коефіцієнти тих контор, в яких користувачі мають зареєстрований або підтверджений обліковий запис. У лайв вилках коефіцієнт прибутку представлений набагато вище, а можливості виділити вилочника значно нижче.

Букмекерські вилки: калькулятор у букмекерських конторах

Арбітражні ситуації при вкладенні на різні спортивні події – це коли користувач робить ставку на одну подію в різних сайтах букмекерів, але вони мають взаємовиключні результати. Показники на результати можуть бути такими, що користувач гарантовано отримає відповідний прибуток при освіті будь-якого результату. Калькулятор вилок у букмекерських конторах обчислює точний дохід арбітражної ситуації, показуючи доходність будь-якого плеча виходячи з внесених даних.

Для роботи з калькулятором букмекера з визначенням вилок необхідно ввести коефіцієнти подій 1 і 2, а також суму ставки. Дохід перераховуватиметься в автоматичному режимі під час введення необхідних даних. Клавіша «зрівняти прибуток результату» визначає загальну суму ставок по конкретних плечах так, щоб дохід був однаковий, незважаючи на результат матчу.

Звідки взагалі беруться онлайн вилки у букмекерських конторах

Зокрема, через численні ресурси, що дозволяють робити реальні ставки та заробляти великі гроші, можна розрахувати розмір ставок, який у майбутньому можна використовувати на користь власного вкладення. Але тут можна виділити кілька причин того, що вилки в букмекерських конторах діють у кожній букмекерській конторі:

 1. Конкуренція Як тільки виявиться коефіцієнт у певної букмекерської контори, в порівнянні з іншими бк на результат, тим більше буде кількість клієнтів.
 2. Численні думки. У будь-якого букмекера представлені свої експерти, які готові сформувати початковий розмір показника, що відрізняє його від інших.
 3. Відсутність можливості простежити за можливими змінами основних показників інших букмекерів, яких у всьому світі представлено у великій кількості.
 4. Професіоналізм при виборі вилки в букмекерських конторах. Є такі букмекери, які допомагають вилочникам, але є контори, які автоматично банять їх.

Нікому не секрет, що більшість користувачів примудряються заробити, використовуючи віртуальні вилки букмекера у справі. Але знаходяться гравці, які мають велику суму грошей, які намагаються заробити в обсязі 100%, щоб отримати перший бонус від свого вкладення.

Як знайти професійні букмекерські вилки онлайн

Трохи вище ми вже згадували, що на пошуки вилок вручну можуть піти місяці. Щоб знайти букмекерські вилки онлайн, достатньо скористатися зручними сервісами або програмами, які можуть відсканувати портали букмекерських контор за допомогою скрипотів, вони автоматично знаходять вилки. Але букмекерські вилки онлайн надаються платно. Також платними можуть бути і програми, якими користувачі мають намір користуватися. Але є такі контори, які готові надати вилки безкоштовно за пробним періодом.

Популярні сервіси, що надають віртуальні вилки букмекерів:

 • Breaking-bet;
 • Betspan;
 • OddStorm.

Актуальні програми:

 • RebelBetting;
 • SearchForks;
 • BetRinger (у минулому – BetLinker).

Не весь список, запропонованих у мережі сервісів, але вони входять до числа актуальних і затребуваних варіантів.

Як здійснити пошук безкоштовних вилок у букмекерських конторах на сайті?

Щоб пошукати спосіб скористатися вилками та можливість їх використання у букмекера на сайті, достатньо зробити пошук вилок у букмекерських конторах безкоштовно, так що користувачі зможуть набрати додаткові можливості, щоб досягти позитивного результату.

Не всі контори готові надати реальну можливість використовувати при ставках безкоштовні вилки букмекерів, тому пошук буде тривалим та виснажливим. Для цього фахівці пропонують скористатися реальними відгуками від справжніх користувачів, які вирішили допомогти решті заробити реальні гроші. Відповідно, не кожен букмекер дозволить, щоб на його порталі почали заробляти, використовуючи додаткові програми або ресурси.

Ризики використання букмекерських вилок у букмекерських конторах: що це?

На тлі перерахованого та вивченого відгуки на сайтах букмекерів виникають завжди. У форумах часто згадується те, що користувачі готові почати заробляти, використовуючи будь-які гроші. Кожен беттер зацікавлений у тому, що вилки в букмекерських конторах що це і справді чи можна на них заробити?

Як завжди це буває, не все так гладко просувається, як може здатися насправді. Існує багато різних проблем, на які слід звернути увагу, якщо навіть ви є професійним вилочником:

 1. Ліміт на максимальне вкладення. Якщо оператор дізнається, що ви використовуєте вилки букмекерів, він може виставити низький розмір максимально допустимої ставки, природно прибуток буде зовсім інший.
 2. Помилка в лініях. Найхитріший хід операторів те, що він говоритиме, що коефіцієнт, на який користувач виставив засоби помилка системи, після чого повертають кошти. А це не дозволяє скористатися безпрограшною стратегією.
 3. Зміна показників у момент вкладення коштів. Поки користувач робить ставки на одну з подій, може виникнути так, що коефіцієнт змінився, а вилка взагалі пропала.
 4. Комісія під час виведення виграшів. Оскільки гра на виделках відбувається з урахуванням перерозподілу бюджетних коштів між букмекерськими конторами, то в результаті може виявитись, що весь прибуток пішов на виплату комісійних нарахувань.
 5. Різноманітні погляди на події різних операторів. Наприклад, травму учасника турніру хтось порахував як виграш на користь суперника, а хтось поверне ставку.

Вилки в букмекерських конторах, що це і чи є ризик? Так, є і у кожній конторі вони своєрідні. Існують такі контори, які лояльно відносяться до вилок:

 • Pinnacle;
 • Sbobet;
 • Різні біржі ставок (н-р betfair).

Дані варіанти можна вибирати на власний розсуд, але, на жаль, робота з вилками в кожній конторі виникає в окремих випадках. Тому в будь-якому іншому випадку, коли доведеться використовувати інші різновиди контор, то в даному випадку можна спробувати зазнати успіху і на інших конторах. Головне, вибирайте контори більші і солідніші, щоб на тлі основних оборотів скромний прибуток не викликав, особливої уваги з боку операторів. До того ж правила контор своєрідні, натомість адміністрація букмекерської контори можуть заблокувати обліковий запис користувачів-вилочників.

Прогнози і ставки :

Вилки у букмекерських конторах України
Догори