Екклад 12 тижнів для пантер після операції з приводу перелому лівої ноги

Екклад

У неділю захисника зняли на носилках проти “Зірок”

Аарон Екблад не буде в штаті Флорида Пантерс 12 тижнів після того, як захисник зробив операцію в понеділок через перелом лівої ноги.

“Пригнічені любов’ю та підтримкою моєї родини та товаришів по команді, моїх однолітків та фан-бази” Флорида Пантерс “та організації”, – сказав Екблад у своєму дописі у Twitter. “Я ціную кожного з вас.

“Дякую” Даллас Старс “за все вчора ввечері. Я дуже вдячний за вашу допомогу. Я бачу вас усім, хто звернувся до вас. Дякую!”

Екблад залишив лід на носилках у другому періоді перемоги 4: 1 проти “Зірок” в American Airlines Center в Далласі в неділю.

“Відсутність гравця калібру та характеру Аарона – це незамінна втрата для нашого хокейного клубу”, – заявив генеральний менеджер штату Флорида Білл Зіто. “Аарон – неймовірно керований і талановитий молодий гравець і надзвичайний лідер нашої команди. Він має сердечну підтримку нашої організації, своїх товаришів по команді та вболівальників, оскільки ми бажаємо йому найкращого у його одужанні та його можливому поверненні. Незважаючи на відсутність Аарона в нашій команді склад, ми впевнені в стійкості та мотивації нашої групи, рухаючись вперед “.

25-річний хлопець вийде до кінця регулярного сезону та на старт плей-офф Кубка Стенлі. 21 червня – 12 тижнів з понеділка. Останній день регулярного сезону запланований на 11 травня.

Екблад потрапив під ліву ногу під тіло після перевірки захисником “Зірок” Есою Лінделлом на півдорозі і відразу вхопився за ліве коліно. Він виїхав на носилках після того, як медичний персонал наклав довгу дужку на ліву ногу.

“Це було досить важко”, – сказав форвард “Пантер” Джонатан Хюбердо після гри. “Очевидно, важко бачити, як товариш по команді, хороший друг, так спускається. Він був, і, мабуть, деякий час його не буде. Очевидно, це не круто, але це частина гри.

“Ви теж чуєте, як він кричить. Я маю на увазі, це, мабуть, так сильно боліло. Очевидно, це приходить і вас тягне. Він чудовий хлопець, чудовий товариш по команді. Це [смердить]. Це частина гри, погана перерва. Це буде важко залишитися без нього, але ми будемо поруч з ним. Ми будемо підтримувати його “.

Екблад набрав 22 очки (11 голів, 11 передач) у 35 іграх і лідирує у “Пантерах” із середнім значенням 25:05 льодовикового часу за гру. Він мав допомогу, щоб допомогти Флориді побудувати лідерство 3-1 на момент отримання травми.

“Я думаю, що цього року він був чудовим”, – сказав тренер Флориди Джоел Квенневіл. “Я думаю, що у нього було так багато ігор, де він був домінуючим в обороні, але його наступальний внесок, приєднавшись до атаки, додав іншого виміру нашій силовій грі, значні хвилини, матчі, контроль результатів ігор, ви не можете просити що-небудь більше. Він покращився. Цього року він активізував свій розвиток і став важливим фактором “.

“Пантери” (22-9-4) провели двоматчевий сет в “Далласі” і є третіми в “Відкрийте центральний дивізіон”, на одній точці від “Каролінських ураганів” і на два позаду від першого місця “Тампа-Бей-блискавка”. Чотири найкращі команди дивізіону отримають право на плей-офф.

“Зараз не той день, щоб хвилюватися, [але] водночас я все ще думаю, що тут є група, яка має можливість знайти способи виграти хокейні ігри”, – сказав Квенневіл. “Нам потрібно з’ясувати, як це – перемога у плей-офф, і цей набутий смак – це те, що нам потрібно заробити, щоб навчитися з цим боротися. Нам потрібно отримати цей урок, і ми з нетерпінням чекаємо на це як можемо “.