Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Betandyou (БетЕндЮ) промокод

⭐(4/5)
Бонус на перший депозит 3700 грн🌐 Сайтbetandyou.com
☝ ПромокодPROMOSEO
💵 Мінімальний депозит25 грн
🎁 Бонус на перший депозит4300 грн + фрібет 40 євро
〽 Мінімальна ставка5 грн
💸 Мінімальна сума виводу40 грн
📱 Мобільна версіяТак
💰 Валюта для ставокUAH, USD, EUR
📳 ДодатокAndroid, IOS

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Betandyou пропонує своїм бетторам можливість скористатися вітальним бонусом та помножити суму першого депозиту вдвічі (але не більше, ніж на 110 євро). Але на цьому заохочення не закінчуються, адже додатково користувачам доступний Betandyou (БетЕндЮ) промокод. За його використання максимальну суму бонусних коштів можна збільшити до 143 євро – цілих 33 євро зверху без необхідності виконання будь-яких складних процедур.

Betandyou (БетЕндЮ) промокод

Де знайти промокод?

Щоб скористатися бонусною програмою, необхідно дізнатися де взяти промокод Betandyou (БетЕндЮ). Зробити це не важко. Зазвичай такі коди надаються партнерами букмекерської контори, відповідно, пошук потрібно здійснювати на їх сайтах. Це можуть бути форуми, блоги, ресурси новин тощо.

Якщо беттор не знає конкретних назв, йому буде достатньо використання функції пошуку в будь-якому з браузерів – просто потрібно ввести запит «Betandyou (БетЕндЮ) промокодом» і відкрити перші надані посилання. Робити це краще до початку реєстрації, щоб потім не витрачати час і не пропустити можливість збільшення бонусу.

Betandyou (БетЕндЮ) промокод

Як використовувати промокод?

Якщо користувач не знає, де вводити промокод, із цією інформацією йому варто ознайомитись заздалегідь, щоб не пропустити потрібний момент. Необхідно скористатися таким алгоритмом:

  1. Розпочати реєстрацію на сайті букмекерської контори. Для цього необхідно натиснути кнопку «Реєстрація», яка знаходиться у правому верхньому кутку на головному екрані ресурсу (підсвічена жовтим).
  2. Вибрати відповідний спосіб реєстрації – один клік, за допомогою номера мобільного телефону або адреси електронної пошти, або через аккаунти в соціальних мережах. Досвідчені беттори рекомендують реєструватися через e-mail, тому що це спростить процедуру верифікації поштової скриньки.
  3. Заповнити всі необхідні поля, вказавши контактні дані та валюту, в якій користувач поповнюватиме рахунок і виводитиме кошти.
  4. У відповідному полі ввести Betandyou (БетЕндЮ) промокод. Його краще скопіювати з вибраного ресурсу та просто вставити у форму реєстрації для того, щоб не помилитись у символах.

Після цього залишиться лише підтвердити реєстрацію, погодившись із правилами користування БК. Також рекомендується одразу після цього заповнити анкету в особистому кабінеті. Туди потрібно буде ввести особисті дані, такі як прізвище та ім’я, дата народження тощо. Також потрібно надати паспортні дані. Незважаючи на те, що ця процедура вимагатиме часу, надалі у користувача не виникатиме проблем із проведенням фінансових операцій.

Для отримання бонусних коштів потрібно внести гроші не на ігровий рахунок. Зробити це також не складно, тому що беттор може вибрати будь-яку з відповідних платіжних систем:

  • банківські карти;
  • електронні гаманці;
  • криптовалюту.

Вибір слід робити в особистому кабінеті. Вносити можна суму від 1 євро, але для отримання максимального бонусу поповнити депозит потрібно не менше ніж на 143 євро.

Betandyou (БетЕндЮ) промокод

Правила відіграшу промокоду

Вивести бонусні гроші можна тільки після їх повного відіграшу. Причому при цьому дається обмежений термін – 30 днів. Після цього бонуси згоряють, тож зі ставками краще не тягнути. Крім того, передбачено й інші умови:

  1. Робити ставки можна лише на «Експреси», при цьому вони повинні налічувати не менше трьох парі. Ординари відіграти бонус не дозволяють. Однак у цього є й важливий плюс, тому що ставки «Експрес» дають змогу отримати більший виграш.
  2. Мінімальний коефіцієнт має становити 1,4. Це досить вигідний множник, тому що його часто пропонують при ставках на фаворитів, завдяки чому шанси виграти парі та відіграти бонусні кошти збільшуються. Такий коефіцієнт навіть можна зустріти у великих матчах, результат яких є очевидним.
  3. Вейджер відіграшу – x5. Він означає, що для отримання можливості вивести гроші вся сума бонусу має бути відіграна у п’ятикратному розмірі. Порівняно з багатьма іншими букмекерськими конторами цей показник можна вважати дуже непоганим.

Варто також враховувати, що бонусна пропозиція поширюється лише на ставки на спорт. Якщо користувач вибирає казино, бонуси будуть йому недоступні. Betandyou (БетЕндЮ) промокод – це чудова можливість ще більше насолодитися беттингом та підвищити свої шанси на отримання гідного прибутку.

Прогнози і ставки :

Betandyou (БетЕндЮ) промокод
Догори