Бонус 3000 ₴

Реєстрація

Betandyou дарує бонус

⭐(4/5)
Бонус на перший депозит 3700 грн🌐 Сайтbetandyou.com
💵 Мінімальний депозит25 грн
🎁 Бонус на перший депозит4300 грн + фрібет 40 євро
〽 Мінімальна ставка5 грн
💸 Мінімальна сума виводу40 грн
📱 Мобільна версіяТак
💰 Валюта для ставокUAH, USD, EUR
📳 ДодатокAndroid, IOS

ТОП 5 Букмекерів в Україні


Букмекерська контора Betandyou дарує бонуси всім своїм новим клієнтам. Просто зареєструєтеся на сайті компанії, заповнивши всі поля з даними особистому кабінеті, внесіть перший депозит і букмекер.

Betandyou дарує бонус

Про бонус

Букмекерська контора Betandyou дарує бонуси всім своїм новим клієнтам. Просто зареєструєтеся на сайті компанії, заповнивши всі поля з даними особистому кабінеті, внесіть перший депозит, і букмекер відображає цю суму у вигляді бонусних балів.

Правила акції

  • Перший депозит має бути не менше 1 євро, але не більше 110 євро.
  • Бонус становитиме 100 відсотків від депозиту, але не більше ніж 110 євро.
  • Кожен користувач може отримати лише один бонус.
  • Перед внесенням депозиту потрібно поставити галочку в полі отримання бонусу в особистому кабінеті, або на сторінці поповнення рахунку.
  • Для перетворення бонусу на реальні гроші потрібно відіграти його експресами у п’ятикратному розмірі.
  • Кожен експрес повинен складатися щонайменше ніж із трьох результатів, потрібно, щоб коефіцієнти як мінімум трьох результатів були від 1.4 і від.

Використовувати бонус потрібно протягом 30 днів після реєстрації, інакше його буде анульовано. У процесі відіграшу гравець може вивести загальну суму депозитів, якщо на рахунку залишається щонайменше дворазова сума бонусу. Виведення коштів неможливе, якщо залишок на балансі менший за сам бонус, і у користувача якщо хоча б одна нерозрахована ставка. 

При цьому клієнт може будь-якої миті відмовитися від бонусу, якщо на його рахунку є сума, що перевищує сам бонус. Щоправда, у такому разі він втратить і весь виграш, отриманий на момент бонусних коштів.

Прогнози і ставки :

Betandyou дарує бонус
Догори