Авангард хокей чия команда?

Авангард хокей чия команда?

Авангард – професійний чоловічий хокейний клуб, який до недавнього часу представляв російське місто Омськ.

В силу деяких обставин, Омський Авангард почав виступати у місті Балашиха, чим викликав доволі великий резонанс серед своїх вболівальників. На сьогоднішній день не зрозуміло, яке саме місто представляє хокейний клуб Авангард. В даному матеріалі ми розповімо про обставини переїзду клубу до іншого міста, та точно відповімо на питання: авангард хокей, чия команда?

Чому Авангард хокей полюбився місцевим жителям Балашихи?

Побоювання вболівальників Авангарду про те, що улюблена команда може назавжди залишитися в іншому місті, раптово «підігрів» колишній губернатор Омської області Віктор Назаров, який припустив, що ігри хокейної команди Авангард в місті Балашиха, однозначно ставлять хрест на повернення цього клубу до рідного Омську.

На фоні успішно проведеного першого етапу плей-оффу, підозри в тому, що «яструбів» все влаштовує у нинішньому «підмосковному» положенні, посилились.

Балашиха – це один із найшвидше зростаючих міст в Росії. За останні шість років, його населення збільшилось в два рази, та зараз складає вже півмільйона чоловік.

Своїх великих спортивних команд у цього міста ще не було: тільки любительські футбольні та хокейні клуби. Коли місто постійно зростає, його жителі потребують перегляду спортивних змагань, та вболівань за свою місцеву команду. Складати кричалки, їздити по нічним вулицям на автомобілях з прапорами улюбленої команди – всього цього потребують справжні вболівальники.

Так як Балашиха не мала своєї хокейної команди, Авангард зайняв місце нового улюбленця, та подарував місцевим багато нових емоцій.

Чи великі шанси, що Авангард хокей скоро повернеться до Омську?

Тепер у Балашихи є хокейний клуб «Авангард», а можливість його повернення до Омське виглядає вкрай розпливчато. «Арена-Омськ» простоює, а роботи по її ремонту не проводяться. Тим часом, керівництво «яструбів» саме в цьому сезоні поставило команді ціль – перемогти в турнірі та забрати престижний Кубок Гагарина.

Спортивні видання на початку плей-оффу раптово «вибухнули» новиною про те, що річний зарплатний бюджет клубу збільшений на 300 мільйонів рублів, та досяг 1.7 мільярди. Саме гра хокейного клубу «Авангард» у Балашихі цілком виправдовує себе на всі ці гроші.

«Яструби» катком проїхалися по одному зі своїх найближчих конкурентів – «Барсу», в чотирьох іграх отримавши вкрай переконливі перемоги. І все це при колосальній підтримці глядачів, які все більше приходять підтримати свою нову команду на «Арену-Балашиха».

Аналізуючи такий стан справ, відповісти на питання коли хокей Авангард повернеться до міста Омськ, та чи повернеться туди взагалі – дуже складно, але судячи з всього, шанси вкрай малі.

Коли хокейний клуб «Авангард» буде збирати повні арени в Балашихі?

Клуб Авангард хокей почав збирати практично повні льодові арени з самих перших ігор в новому для себе місті. Коли в серпні 2018 року керівництво «Авангарду» оголосило, що команда буде проводити наступний сезон у Балашихі, омські вболівальники прогнозували, що без їх підтримки, більше, ніж половина місць хокейної арени будуть пустими. Однак арена, що вміщує по різним оцінкам від 5 500 до 6 200 чоловік, збирала на ігри регулярного чемпіонату не менше, ніж 4 500 вболівальників.

На гру з принциповим суперником «Ак Барсом», вболівати за улюблений клуб прийшло більше ніж 5400 глядачів, кожен з яких мав змогу побачити шість чудових шайб у ворота казанського клубу.

Таким чином, заповнюваність арени вже зараз досягає рекордних показників. Можна стверджувати, що у «Авангарду» є постійні вболівальники серед жителів Балашихи, та їх число буде доволі швидко зростати.

Що каже керівництво клубу Авангард хокей, чия ж це все таки команда?

Прес-секретарю клубу неодноразово задавали питання: Авангард хокей, чия команда? Своєю відповіддю він дав зрозуміти, що команді подобається виступати у Балашихі, але і про омських вболівальників Авангард забувати не буде.

За перший сезон в Балашихі команда отримувала постійну підтримку від своїх вболівальників. Стадіон завжди був переповнений, а на топові ігри збирався справжній аншлаг.

Прес-секретар також відмітив, що омські вболівальники постійно приїжджають на ігри рідного клуба в Балашиху, а саме місто Омськ доволі часто проводить заходи, пов’язані з командою. Разом з цим, умови для тренувань та виступів, краще в Балашихі.

Хокеїсти команди «Авангард хокей» – це справжні професіонали своєї справи. Вони можуть грати в будь-яких умовах, але клуб намагається зробити так, щоб у Балашихі команда була забезпечена усім: кращими побутовими умовами, та завзятою підтримкою вболівальників.

До речі, молодіжна команда також показує непогані результати, та виходить до плей-оффу. Але постає питання, чи доречно буде «Авангарду» тримати фарм-клуб в Омську, якщо основний буде в Балашихі? Здається навряд-чи це буде об’єктивно.

Після гучної заяви колишнього губернатора Омської області Віктора Назарова, про те, що Омськ втратить «Авангард», якщо питання з «Ареною-Омськ» не вирішиться у найближчі два-три роки, президент клубу Максим Сушинський зазначив, що реконструкція обов’язково почнеться, та буде завершена в найближчий час.

В якому випадку хокейний клуб Авангард втратить своїх омських фанатів?

Багато експертів задаються питанням: о котрій хокей авангард може втратити своїх омських вболівальників, та що з цим робити?

Як би це не було, більшість омських вболівальників «Авангарду», які звикли дивитися хокейні матчі наживо, сидячи на трибунах, тепер змушені дивитися їх онлайн. Все ж таки, це інші відчуття, а втрата інтересу під час такого перегляду стає все більшою.

Тепер в Омську є цілих два великих хокейних комплекси: «Арена-Омськ», та спортивний клуб імені Блинова. Всі ці арени не використовуються за прямим призначенням, а простоюють без діла. Все, що залишилося місту Омськ в плані хокею – це «Омські Яструби», які поки що проводять домашні матчі в хокейному центрі «Авангард» поблизу спортивного комплексу Блинова.

Авангард хокей, чия це команда стане відомо, після отримання медалі турніру

Аналізуючи всю інформацію, виникає питання: коли хокей Авангард візьме одну з медалей сезону, з ким команда буде святкувати перемогу? Яке місто буде вважатися переможцем – те, в якому грає команда, або те, що написано на формі хокеїстів? Однозначно, відповіді на ці питання розставлять все по своїх місцях після спортивних тріумфів «Авангарду», які будуть вже незабаром.